Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 790 Kč a máte dopravu po ČR ZDARMA
  • Štítky blogu
Novinky
05.12.2019
ADRENALINE BAITS, HJG-DRESCHER A MIDDY QUARTIX
1 ) Nové feederové pruty YUKI Competition a vlasce z prpdukce SEAGUAR.Yuki Competition je Španělská značkay zaměřující se od roku 1999 na vývoj rybářs... číst celé
Zobrazit všechny novinky

FEEDER

Na velikosti záleží ...

1. část
Ale pěkně od začátku. Konečně po dvou měsících jsem zpět u řeky na svém místě. Je to vcelku směšné každý den chodím kolem řeky do práce a přesto nemám čas u ní trávit více času.
Podzimní čas je v plném proudu, voda se čistí tak je potřeba zkusit nějakou rybku. Už to bude skoro rok kdy sem si pořídil MIDDY Quartix 11ft je čas aby ukázal že to umí i na řece. Q mě stále překvapuje a doposud na stojatých vodách prokázal už svoje. Při rozhodování co do krmítka padne volba na načaté balení TK Skimmer mix . Na sáčku je doporučeno přidat TK Feeder secret a posilovač TK One. Protože míchám zbytky neřeším doporučený poměr a dávkuji od oka jenom u posilovače sem trochu zdrženlivější přidat můžu ubrat už ne. Přeseju a jdu na ně. Než dorazím k vodě tak se vše stejnoměrně a provlhčí a krmení bude pracovat jak má. Předchozí věta má úplně zásadní význam bez dodržení postupu přípravy nikdy nebude výsledek takový aby vás plně uspokojil.
Jako "zarážku" do středně hrubého mixu přidám kukuřici z plechovky je to klasika jak zjistit a zastavit projíždějící ryby.
Zakrmuji pěti krmítky a teď je to tady. Na konci návazec 30 cm 0,20 a háček číslo 10 s nekonečnou zarážkou. Nedočkavost vítězí navlékám zrnko kukuřice a už to letí. Q nezklamalo a i když neklipuji krmítko padá kam má. Jenom pro osvěžení paměti malou poznámku. Díky jedinečné konstrukci feederove špičky, stabilní sezení a stále stejná síla náhozu = stejná vzdálenost.
První záběr přichází několik sekund po náhozu no tvl. to sem nečekal. Malý Tloušť udělal radost no uvidíme. Znovu krmítko pleskne o hladinu a padá do třímetrové hloubky na napnutém vlasci. Špička signalizuje dosednutí krmítka na dno. Pár vteřin nic a bum další záběr ryba aktivně bojuje až do konce. V podběráku je Podoustev v pěkné velikosti. Mám radost a těch radostí je hned několik. Pak to přichází záběr přichází s každým nahozením ale sekám do prázdna a chybí kukuřice. Je čas na změnu návazec 40 cm 0,16 a háček číslo 12 s trnem. Kukuřici měním za dumbells v menších velikostech zkouším barvy a příchuť. Zdá se že je vyhráno ale jen na chvilku. Po několika rybách ( stále Podoustev 👍) se situace opakuje s tím že záběry jsou málo zřetelné. Beru kolečka s návazci jedno po druhém a přemýšlím co můžu udělat.
Nakonec volba padne na návazec 50 cm 0,14 a háček číslo 14. Krmítko 30g ve větší velikosti měním za 20g střední velikosti. Proč měním i krmítko ? Z třímetrové hloubky je riziko rychlé únavy slabšího návazce a nechce se mi přicházet o ryby.
Hotovo převázáno ale ještě jedna věc a tou je nástraha. Nejvíc záběrů bylo na kukuřici čím to nahradit? Barva je jasná a velikost jako zrnko kukuřice splňuje Ringers Yellow Chocolate Wafters 10mm. Několik sekund po náhozu se volba ukazuje jako správná. Záběr pěkný a zásek sedí a další a další a další. Nastává Rybářova Nirvana kterou rázně ukončí prázdná miska s krmením. Je čas balit a hodnotit. Drescher TK SKIMMER FEEDER je selektivní krmení pro lov bílé ryby ( Cejn, Cejnek, Podoustev, Ostroretka, Jesen, Tloušť atd.) bylo to moje třetí chytání s tímto krmením a za mě 👍.
Největší odměnou pro mě byly Podoustve 30-38cm říční perly a absence Kaprů kteří se sice ukazovali ale u toho taky zůstalo.
Quartix 11ft no limit⭐⭐⭐⭐⭐
Průběžná akce umožňuje se do záseku opřít aniž by hrozilo přetržení slabšího návazce.
Nemá problém odhodit plné krmítko do 40g + náplň.
Práce celé délky prutu a jeho dynamické vlastnosti mě nepřestává překvapovat
Zdolávání ryby je kapitola sama pro sebe tam prožijte tu pravou Nirvánu zvlášť přímo závěrečný boj před podebranim.
2. část
Týden utekl navíc svátek a protože sem se z minule navnadil vyrážím k řece už ráno ( sice vím že to není ideální doba ale k tomu se ještě dostanu). Rozhodnutí přichází v pátek dost pozdě večer tak rychle něco namíchat. Prohlížím zásoby a volba padne na TK Drescher feedermix SUPER NL. Středně hrubou zajímavě vonící směs ladím mletým konopím a trochou TK One posilovačem který je mi čím dál tím sympatičtější. Při vlhčení směsi se to stalo a bezmyšlenkovitě naleju do směsi celou misku vody. Pozdní hodina a lenost mě nutí nad tím mávnout rukou "však ono to nějak dopadne".
Ráno vyrážím k vodě a samozřejmě na to zapomenu respektive po otevření kyblíku to vidím " no pěkný lepidlo to bude dobře sedět na dně". Samozřejmě nemám nic čím bych to opravil "ach jo".
Zakrmuji a čekám 15..,20..,30..minut a nic. Nakonec z toho byla hodina než se ukázaly první paprsky slunce a s nimi první záběr. Rána u vody jsou krásná a ryby to vidí jinak alespoň v Sázavě.
Záběry jsou vlažné a oproti minulému týdnu je jich málo alespoň pro mě. Normálně to nemám za potřebí ale přidávám druhý prut. Dvacet metrů pode mnou se naklání vrba nad vodu a větve trčí až pět metrů od břehu. Před jejich konci je hlubší místo a právě tam umísťuji druhé krmítko. Neuplyne ani pět minut a záběr. Pěknej Cejn nejdou sice na hod ale na to kolik času sem už promarnil tak dobrý. Na korytě dostávám záběry sporadicky a často musím měnit velikost a barvu nástrah. Do akce jde i Adrenalin SNACK ATTAK chlupatá kulička která pojme velké množství tekutého dipu který se pomalu uvolňuje do vody. Protože žlutá barva funguje jenom měním příchutě a celkem to zabírá. Na pravý feeder přichází záběr a po zajímavém boji končí v podběráku pěkný Karásek (43cm).
Mezi 11-12 hodinou přichází nejvíce záběrů sluníčko stojí přímo nad řekou a NL pracuje jak má "to to trvalo". V nejlepším je třeba přestat krmení došlo a to je konec.
EPILOG
I když sem se o tom zmínil okrajově myslím že by to mohlo někomu pomoct.
Po dvou letech používání feederu 5G Trinity vím že je to naprostá špička pro lov na řece. Klasické postavení, skvělá detekce záběru.⭐⭐⭐⭐⭐
Quartix 11ft no limit není říční prut při klasickém postavení není detekce záběru až tak dobře čitelná
ale☝️pokud proud není příliš silný dá se špička prutu sklonit do téměř vodorovné polohy. A pak se nestačíte divit. Počet náhozu= počet záběrů= počet úspěšných záseků. Souvisí to s konstrukcí blanku prutu a samotné špičky. U Quartix je zdolávací akce posunuta směrem do středu prutu. Umožní to dát do záseku více síly bez rizika přetrhnutí návazce nebo vyříznutí háčku. To platí i pro samotnou závěrečnou fázi před podebranim ryby kdy je riziko ztráty úlovku největší atd. atd. ⭐⭐⭐⭐⭐
Ještě něco TK Drescher Feedermix SUPER NL víte jak funguje když se správně připraví? To se dozvíte příště.
3. část
V minulé části jsem slíbil jak funguje TK DRESCHER SUPER NL když se připraví jak má.
Tak jo jdeme na to. Přemýšlel jsem jak přípravu popsat a nakonec došlo na video tak si ho pusťte.
Dorazím k vodě a jako obvykle zakrmuji pěti většími krmítky "mohlo by to fungovat voda má těsně pod deset stupňů. Po předchozích chytání už vím, že Kapr nehrozí tak pro přesnost"klipuji " a měním krmítko na 20g a o třetinu menší než než je běžné.
Na přívěs jde jako obvykle Wafters Ringers Yellow Chocolate dobře nahrazuje zrnko kukuřice a rybám chutná. U břehu zkouším jak krmení drží v krmítku tentokrát je to 👍. První nához a čekám 1,2,3,4...7,8 a bum záběr Joo funguje. Jde to pěkně šest nahození šest ryb za sebou. Mám nastavenou vzdálenost na střed řeky kde je tvrdé dno vždy je cítit dopad krmítka. Jelec Tloušť, Podoustev, Cejnek pak se čekání na záběry prodlužuje. Může to mít několik důvodů ale z předchozích chytání už vím kam se přesunuli. Klip nechávám a směřuji hod víc po proudu je tam o něco větší hloubka a koruna velké vrby sklánějící se daleko nad vodu. V hlavě mi víří známá poučka "změna místa ryba jistá" a je to pravda. Za chvíli přichází záběr a větší ryba. Nakonec je z toho pěkný Karásek a později se ukazují Cejni a pěkné Podoustve. Později při slábnoucím zájmu měním nástrahu za menší microboilie TK DRESCHER 5mm a záběry jsou tu zas. Konečný stav počítadla se zastavil na čísle 19 jsem spokojen a jdu domů. ...o měsíc později
Už dlouho chodím okolo zbytku krmení TK DRESCHER SUPER NL na parapetu okna verandy. Je neděle po včerejší sněhové nadílce ani stopa a pět stupňů to by šlo. Mezi jedenáctou a druhou by se mohlo něco chytit i když voda má už necelých pět stupňů a bude to o pár záběrech. Je to výzva tak se NL ukaž jak seš SUPER. Po jedenácté sem na místě a tentokrát si připravuji dva pruty. Jako obvykle levý na střed řeky, pravý před vrbu. Nemám červi abych uspíšil záběry no co naplat začínám co mám odzkoušené a po patnácti minutách zjišťuji že je něco špatně. Voda je už dost čistá a žlutá asi nebude ta pravá. Probírám se nástrahami a co takhle červená Čokojahoda od Drescher 5mm. Nezkusíš nevíš jde tam a deset minut stačilo na první záběr. Tak sem se lek až sem sekl do prázdna.
Nevadí přehazuji a zrovna když se chci napít z termosky přichází záběr a tentokrát je tam. Pěkný Jelec Tloušť mi dělá radost. Pozoruji špičky a nic kafe se ozývá potřebuji si odskočit a sotva udělám krok od prutů tak je tu další záběr a další Jelec Tloušť a o něco větší 👍. Přehazuji po patnácti minutách a nějak mi nejde do hlavy proč pravý prut u vrby nic nedělá. Měním krmítko na ještě menší a návazec 0.12mm a háček číslo 18 s trnem a Čokojahoda na něm. Vše jde zpět a čekám. Minuty ubíhají blíží se druhá hodina 58,59.. záběr. Ryba si bere pár otáček vlasce z cívky a drží se u dna až ke mně a "sakra tenhle Tloušť už stojí za to". Je dobojováno a je v podběráku. Do třetice pěkná ryba a 49 cm to potvrzuje. Spokojenost a jdu domů.
Na závěr TK DRESCHER SUPER NL ukázal svoji kvalitu ale je čas na změnu tak příště.
P.S. rada na závěr pro tuto roční dobu. Necivte na špičky svých prutů. K záběrům dochází pouze tehdy když se věnujete něčemu jinému ale buďte ☝️stále ve střehu.

Ivo D.
--------------------------------------------------------------------------------------

První jarní lovy a myšlenky před záběrem

 
Po krásném slunném dni a dni, kdy i u vody bylo krásně a já chytil několik krásných ryb jsem se rozhodl napsat krátké zamyšlení.
Před mnoha lety jsem propadl kaprařině a několik let jsem propagoval lov velkých kaprů, metodu chyť a pusť, chytání na boilies, vlasovou metodu a mnoho dalších, tenkrát neznámých, novinek při lovu kaprů. Jak již to bývá, po několika špatných zkušenostech a tzv. vyhoření a zklamání od nejbližších přátel rybářů, jsem zanechal lovu ryb.
Když se mi do Čech, po 20 ti letech, vrátil můj synovec, začal jsem  opět pokukovat po rybařině. Již před 50 lety, jsem na Labi lovil na tzv.špičku. V proudu, teleskop na jedné vidlici a po zatřepání špice, zásek.
To jsem tehdy ještě nevěděl, že se za hodně dlouhou dobu seznámím se způsobem lovu ryb na Feeder. A ejhle" je to dost podobné starému stylu" a já se nestačil divit, co vše se začalo vyrábět a prodávat. Ležel jsem dlouho u internetu, youtube a na stránkách mnoha firem co se zabývají prodejem pomůcek na feeder.
Když mě můj švagr pozval na rybářskou výpravu do Jižních Čech a já tam nachytal velké množství různých druhů ryb, které jsem naposled lovil na Labi, před těmi 50 ti lety,   tak jsem opět propadl rybařině  a to Feederu
Když dnes vidím kapraře, jak čekají týdny na svou velkou rybu a já si tam vesele chytám jednu menší rybu za druhou, večer to sbalím a jedu se krásně vyspat do své postele, je mi trochu do smíchu. To nemluvím o tom, že se kolikrát stane, že toho velkého kapra ulovíme dříve, než ti kapraři. 
Tato metoda lovu ryb mě opravdu zaujala a jsem hrozně rád, že je u nás v republice několik opravdu slušných firem, co se o tento způsob lovu ryb zajímá a nabízí nám nepřeberné množství věcí,které se hodí pro tento způsob lovu.
Na závěr bych si chtěl tak trochu postěžovat a malinko se bojím aby se lov ryb na Feeder nestal součástí lovu kaprů a nezvrhlo se to v další kaprařskou mánii. 
Važme si i jiných druhů, vzácnějších ryb, vždyť kaprů je všude mraky, stále se vysazují a loví a loví a na ostatní ryby se zapomíná. 
 
Krásný den a Petrův Zdar
 
 Petr Lafant

--------------------------------------------------------------------------------------

I v ryze zimním počasí je rybařina kouzelná

Dnešní den byl hodně kouzelný už od rána!Chtěl jsem vyrazit na ryby kolem 8:00, ale byl jsem překvapený, že bylo všude bílo a sněžilo! Tak jsem si říkal okey dobře počkáme tak hodinku co to udělá s tím počasím 👍🙏za hodinu a půl sníh roztál a přestalo sněžit a to bylo pro mě znamení, že musím vyrazit na ryby. 👍Tak jsem si vše nachystal a vyrazil směr rybnik nedaleko domova kde bydlím.🤗👍Měl jsem připravený jeden prut na klasiku na Košík a druhy na method. Zkoušel jsem klasiku červy a method dvě zrnka kukuřice. Po půl hodině začaly fungovat červíci!👍💪Kukuřice žádná reakce. Po dvou hodinách chytání jsem prevázal i ten druhý prut na klasiku a jsem rád, že jsem to udělal, protože dnešek patřil červíkům.👍Nachytal jsem krásný plotice, které mě velice a mile překvapily a byl jsem spokojený, že to tak pěkné šlo👍💪Jsem rád za každou rybu v tomhle počasí👍, takže za mě super chytání plus na mě dohlížel strejda vodník jak mi to dnes šlo s rybyčkama💪👍🙏.Více takových povedených dnů👍
 
     
 
Denis

--------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 dny Zimní feeder na řece a na přehradě

Zimní feeder bývá často pro spusty rybářů ne už tak úspěšný jako sezoní. Ale pokud se zaměříme na ty správné ryby a víme jak na ně, je to krásné pokračování rybaření v jiném hávu. A proto je čas zjemnit ! Využíváme často jemné náčiní, jako jsou slabší kmenové vlasce ( 0,18mm ) na kterých úplně tak nezáleží, ale je fajn, když celá sestava dává nějaký smysl. Ovšem dúležitější je koncová sestava - návazec a háček. S oblibou používám fluocarbonové návazce o průměru 0,12mm, 0,14mm a 0,16mm, které často osazuji mými oblíbenými háčky s lopatkou KM-4 o velikosti  16 - 12. Nástraha červený červ, rohlík ale i jiné nástrahy v moderním pojetí jsou úspěšné. ( naříklad Snack Attak bílá vanilka, růžové ringers 6mm  atd ..  - těch nástrah a možností je mnoho ). Na přehradě jsem tedy minulý týden zvolil takovouto montáž a myslím si, že úspěch nebyl vůbec špatný -20 cejnů velikosti 40 - 45cm, podoustve a velké plotice mi dokázali dělat poměrně zážitkovou společnost celý den. Druhý den jsem vyrazil na zimní feeder na řeku. Už na začátku jsem věděl, co přesně chci lovit. Ano bylyi to stále při chuti a plní energie tloušti. U těchto ryb jsem ani nemusel moc řešit koncovou montáž. Na 1 prut jsem dal fluokarbonový návazec o průměru 0,18mm, háček vel. 8 a pod něj 2 klobásové peletky vel. 8.  Na druhý prut jsem zvolil Method feeder sestavu, návazec 0,16mm, háček vel 14 a pod ním wafterska mango. Ti tloušti jsou stále tak při chuti, že asi po 2 h lovu byo jasné, že je téměř jedno co za nástrahu použiji ( až na výjimky ) :-) Za 6h lovu jsem si skvěle užil boje s 50 - 55cm velkými tloušťáky a na závěr dne s velmi opatrným záběrem mne na ty peletky opravdu potěšila 42cm dlouhá ostroretka. I Vám přeji skvělé zážitky při zimní rybaření s feeder ! Veselé Vánoce všem čtenářům.

Jiří M.   

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne až tak ideální pondělní rybaření ... 

Pondělí bylo pro mě velice zajímavé měl jsem tu možnost jít k vodě jak brzo ráno tak později odpoledne. 1 fáze chytání byla hnedka z rána okolo 6:30 kdy jsem šel hezky pěšky za východu slunce podél břehu Moravy kdy ještě byla rosa na moje oblíbené místo. Plán byl předem daný. Jako vždy na tohle chytání použit prut QX-i který perfektně padne do ruky a navíc pracuje špičkově tak jak má, dále pak podběrák a nějaká nástraha nic velkého a složitého. Prostě pohodová chytačka tak jak to má být. Po prvních 30 min u vody jsem věděl že to dneska bude složitější jelikož aktivita ryb byla dosti malá ale pak se přeci jen podařilo. Nebyl to sice žádný obr ale Parma tam byla. I na svoji délku byla bojovná tak jak to parmy umí. Jezdila ze strany na stranu v proudu, a bylo jasné že se jen tak nedá. Opět krásný zážitek. Mimo tohle všechno přišlo nečekaně ještě na prut par okounu kteří potěšily. Nicméně věděl jsem, že dneska úspěch úplně mít nebudu. Každopádně krásně strávený čas na břehu. 
2 fáze byla v pozdních odpoledních hodinách, kdy se vlivem podzimního času rychle stmívá, takže jsem věděl že mám na chytačku zhruba 2 hodiny než se úplně setmí. Proto jsem zvolil jako vždy osvědčenou metodu lovu. Adrenalin a krmnou směs megabyte RED KRILL  a klasiku na háček SNACK ATTAK - vanilku která se na tomhle místě osvědčila. Směs jsem pěkně nachystal a rozdělil ji do dvou míchacích nádob. Jednu směs jsem udělal hodně na hrubo, abych mohl udělat koule které jsem naházel na místo kde budu lovit a druhou směs jsem si pěkně přesel přes síto abych docílil úplné jemnosti krmné směsi. Nahodil jsem, zaklipoval, to proto abych lovil stále na stejném místě po celou dobu svého chytání. Opět se mě tohle osvědčilo a dokonce se podařil po několika minutách po náhozu krásný doubl. Jak říkám já - cejni jak lopata- . Super chytačka opravdu to jezdilo a já byl opravdu spokojený. Na břeh jsem celkem za tuhle dobu vytáhl 8 kousku. Co více si přát v jeden den 2 místa a každý mělo svoje kouzlo. Hlavní pro mě bylo že jsem se mohl jako vždy o výrobcích od adrenalinu a kodexu opět přesvědčit že mě sedí a že to byla ta správná volba pro dnešní den.

     

Hynek
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Velmi univerzální feeder na největším jezeře v ČR

Letošní zážitky z rybaření opravdu stály za to ... Na jaře jsem si chtěl do svého "repertoáru" feederů pořídit něco hodně silného ale zároveň univerzálního co pořád zůstane pořádný feeder a ne žádný klacek. Nakonec mne přesvědčil Power Phase od Middy. Bohužel jak se stává, jak moc se na něco těšíte, tak na to potom nenajdete čas ikdyby jste se po ... :D Ale zrovna před 14 dny se situace odlehečila a já věděl že dovolenou strávím na rybách ... jak jsem už napověděl v nadpise, strávil jsem tuhle 10 dení výpravu na největším jezeře v ČR. přivezl jsem si nové 11mm nástrahy Speeder od Garant Baits , které velmi rychle vzaly za své a od 1. dne jsem chytal na feeder kapříky od 40 - 65 cm. Doslova jeden za druhým. Ale protože jsem přijel také s tím, abych vyzkoušel nový feeder Power Phase, nenechal jsem ho dlouho zahálet, navlékl na montáž 20 mm GB Acid ..a hurá s tím do vody. Trošku dál, kde by mohla být větší ryba . A byla ! :-) za 2 h jsem se těšil na břehu z krásnýho šupináče 79cm . Celý natěšený jsem si kapra vyfotil , pustil zpět do jezera a nahodil znovu..ale bohužel, už se nic nekonalo. V noci začalo pršet a aktivita ryb rapidně klesla.... Druhý den jsem se bavil sice malýma rybama, ale to Vás dlouho neuspokojí.. Chytil jsem 20 cm ouklej a řekl si "ta teda je, tak to zkusíme jinak". DRAVEC !  Silnější prut než Feeder Power Phase jsem sebou neměl, na kmen 0,25 mm jsem setrojil montáž na dravce, nastražil 20 cm rybku   a nahodil.. Protože foukal vítr a na hladině bylo spoustu vlnek, ani bych nepoznal, jestli mi bere nebo ne. Protože za mnou už večer před tím přijela manželka, chytala to dopoledne se mnou a náhle mi povídá. "hele, nebere ti náhodou" ? Protože jsem se zabýval zrovna řezáním klacku, otočil jsem se a jasně a jistě jsem řekl " NE" . Ale za 5 min jsem se podíval znovu a nee že , NE ...ale ANO .  Zasekl jsem a okamžitě ucítil něco FAKT velkýho. Začal jsem mít obavy aby to prut zvládl, ale po chvilce jsem zjistil, že můžu být úplně v klidu . On by zvládl vytáhnout mnohem větší ryby než byla tahle nádherná, bojovná a zdravá .. 99,6 cm dlouhá ..... 

     

David

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Method feeder s prutem Middy 5G  method 

Pro dnešní rybaření ve stylu method feeder jsme si zvolili pískovnu nedaleko Třeboně. Vzhledem k její rozloze jsem byl z počátku poněkud skeptický, ale už po 20min lovu jsem byl velmi mile překvapen aktivitou a hlavně velikostí ryb, které mi začaly to Method 5G éčko řádně prověřovat. Musím konstatovat, že na to, že má psanou tento prut odhozovu gramáž do 50g, mnohonásobně tuto hodnotu předčí a nejen, že s ním zvládnete o něco těžší krmítka s naprostou jistotou, ale jeho elegance při parabolické akci a rybaření s tímto prutem mi doslova vyrazil dech ..fakt doost dobrý ! Povedlo se mnoho, ale doslova mnoho kaprů okolo 50cm ,velké bojovné plotice a naprosto excelentní zlatí cejni, kteří uchvátí snad každého rybáře svým nádherným zlatým vhledem. Musel jsem alespoň textem vyjádřit své spokojené pocity s rybaření, které byly naprosto TOP díky volbě skvělého vybavení, nástrah a místa.  *** jedna rada závěr: ty "adrenalinky" mají fakt grády . ;)

 

    

Petr

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

S Middy Distance 5G na skok u vody 

Ve středu jsem s dcerkou vyrazil na krátký tréning k vodě s prute Middy 5G Distance . A netrvalou dlouho a měl jsem tu čest s touhle pro mne úžasnou parabolou krásného lysce, který po vytažení svítil jako raní sluníčko. Tyhle proutky opravdu zahřejou na duši při zdolávání ryby i toho nejnáročnějšího rybáře.

FEEDER TEAM Middy Ivan

     


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Duo feeder CUP Hluboká nad Vltavou

Dnešní závod a první kolo neproběhlo tak jak jsme si s Davidem představovali,ryba nešla vůbec a naše C6 bylo zakleté,navíc naproti nám se koupou děti a skáčou do vody,nakonec poté s váhou 3.57kg děláme 4 místo v sektoru,teď máme do 18ti hodin pauzu a pak balíme na druhé kolo od 18ti do 22.00h a na druhé kolo jsme si vylosovali místo D8 takže forhont kde kluci nachytali v prvním kole okolo 10kg a udělaly jasnou jedničku,takže snad si zpravime chuť. Bohužel se nakonec naše očekávání nekonalo, v odpoledním kole ryby poněkud stagnovaly a záverem jsem vybojovali 16 místo z 30 závodníků. Nevadí... příští týden budeme usilovat o bednu v Příbrami! 

FEEDER TEAM Middy Ivan a David

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ze závodů..
Konkurence byla veliká v dnešním závodě samej plavačkař s děličkama a jen dva co chytali na feeder a já byl jeden z nich,po ukrutném a vyrovnaném boji beru 4te místo z 48 závodníků,namíchal jsem opět krmení které nezklame a dosahuje skvělých výsledků,Angling Bait CO Lake od naší společnos kterou zastupují jako člen teamu MIDDY FEEDER TEAM ČR a v první řadě musím vynachválit svůj nový kousek do rodiny feeder prutů Acro Tech 3.00m 40g z nastavitelným trnem na 3.35cm,tenhle prut mi dodal jistotu v tom se nebát zdolat rybu i větších velikostí.z mé zkušenosti mohu jen doporučit ale máme i jiné kvalitní pruty stačí navštívit naše stránky www.middy.cz a tam dostanete vše přesně na míru zákazníka ,už jsem těším na další závody které mě čekají již brzy a tentokrát už snad i fotky ze stupně vítězů,protože cíle mám letos velké s pozdravem

MIDDY FEEDER TEAM Ivan

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
ODBĚR NOVINEK
Copyright 2019-2023 Angling Tackle Rybářský eshop
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz